SSUCv3H4sIAAAAAAAACpyRy47DIAxF9yPNP0SsGylpHk37K9UszCMNKoEKyIxGVf99DISK9ezwsX3ta56fH1VFKDjJyKV6hghjqdTmvAUvjUbcHHZuhebClkRw6Y2VoEpIwbNFwyoQ6k2pgF8xSZwHvznhwrAdMfDihhoJviXSRtcUVzkRk9iBKUIOBXMbjSyjJP6vzvT4ym7gJjT7jQsXRqxQApKRayol9x8v7Fpag41LU7j6NgxUKOgKpYeVTOpb0Wb8Eq+c25jZtLdhhffmRBnzAKrCiWfUFJkv4ByW88yLQQz/1KzFHG18NLCrEo4/EcK2O7bTaZiG9nTsx/E8DHtB+r1Fok5cJwthzO6Sl9Zl2IBM87mHtqf1wJum7kXH6qml57ptYJx5R5t5Znj41x8AAAD//wMA5BefMocCAAA=

Vánoční kávové inspirace

Vánoce už klepou na dveře a vy stále nemáte všechny vánoční dárky? Máme pro Vás několik vánočních tipů, jak potěšit všechny kávomilce! Ale neváhejte dlouho, ať vám stihnou pod stromeček dorazit. Tak jdeme na to!

Vánoce v hrnku

Kavárny nabízí vánoční degustační balíčky a my bychom rádi vyzdvihli dvě vánoční edice. Vánoční balíček od QB Coffee roasters, který obsahuje jak kávu dle výběru, tak i plátěnou tašku, čaj SUPERTEA a linkovaný blok s logem QB a edici od Candycane coffee s chuťovým profilem pečených jablek, třešní, perníkového koření a nugátu. Takhle přece chutnají “Vánoce v hrnku”!

Pro fajnšmekry

Nejste si jisti, kterou kávu vybrat? Tak vyberte všechny! Mamacoffee nabízí degustační kávový set, který obsahuje nejzajímavější kávy. A setů mají více druhů – na filtr, na espresso a moka konvičku a nebo základní degustační set. Každý balíček navíc obsahuje návod na domácí přípravu kávy a komplimentku, na kterou můžete napsat své přání.

Bezkofeinová varianta

Musíme myslet i na ty, kterým klasická káva nechutná, nebo ji z různých důvodů nemůžou pít. Ani na ně nezapomínáme! Decaff variantu nabízí třeba Doubleshot nebo Coffeespot. Ne všechny mámy totiž chtějí, aby jim děti skákaly po hlavě.

Degustuji, tedy jsem!

Pro zkušené kávičkáře, ale i pro ty začínající je tu degustační deník od Degustuju. Udělejte si pohodlí a zaznamenejte si do tohohle fešáka všechny úžasné kávy, které vám vkročí do cesty! A kdo by to chtěl rozjet ve velkém, mají v nabídce i degustační deník na pivo a víno ?

Není Standart jako standard

Časopis Standart je jedním z nejlepších kávových časopisů na světě. Pochází ze Slovenska a je to doslova designový kousek! V každém čísle najdete více než sto stran inspirativních textů o kávě, kávové kultuře a životním stylu spjatým s kávou. Jediná nevýhoda je, že je vydáván už pouze v angličtině.

Nezapomeňte na ponožky!

Ponožky jsou vděčná klasika, která už se pod vánočním stromečkem objevuje pravidelně. A proto v našem seznamu nesmí chybět. Co takhle originální kávové ponožky s vzorem výběrových zrn? Vyrábí je Elisbart a na jejím e-shopu najdete i další drobnosti s kávovou tématikou.

Nejchytřejší dripper

Clever dripper, nazývaný také jako chytráček, vám na první pohled může připomínat klasickou V60. Jedná se o skvělou alternativu pro ty, kteří dodnes nedají dopustit na klasického českého turka. Ale právě Clever dripper je skvělou alternativou. Snoubí v sobě rychlost, kvalitu, jednoduchost a nízkou pořizovací cenu. Jak přesně funguje se můžete podívat třeba ve videu od European Coffee Trip.

Trocha historie v novém hávu

Kameninové drippery do každé domácnosti! Výtvarnice Eliška Fuksová ručně maluje mellity, které jsou z přelomu 50. a 60. let a díky svému umu jim dává nový kabátek. Zakoupit je můžete i na e-shopu Káva Spojuje!

Na závěr nesmíme zapomenout ani na podporu kaváren obecně. A proto, prosíme, nezapomeňte podpořit své oblíbené – třeba koupí dárkového poukazu, nebo předplacením káv.

Doufáme, že jsme Vás alespoň trochu inspirovali ve výběru kávových dárků. A pokud ne, můžete se ještě inspirovat u nás na e-shopu Káva Spojuje 😉

Za celý Tým Káva Spojuje Vám přejeme krásné a klidné Vánoce!

Sdílejte