mame-chut

MámeChuť nejen na kávu!

Kávu sice milujeme nade vše, ale stejně tak rádi ochutnáváme i zákusky nebo hledáme nová místa, kam zajít na oběd. Pokud se vám taky stává, že někdy opravdu nevíte, co byste si dali, máme pro vás tip. Nová appka MámeChuť totiž dokáže efektivně poradit!

Devět měsíců tvrdé práce, 120 litrů kávy a nespočet výborných ochutnávek stojí za platformou, která vás zkušeně provede gurmánským okolím. Připravte se nejen na bohatý výběr chutí, ale také na to, že se pobavíte! S mobilní aplikací MámeChuť už vám neuteče žádná gastro akce, zábavný večer nebo degustace. Poznáte také nová skvělá místa, ochutnáte zajímavé speciality a porovnáte, který šéfkuchař vaše oblíbené jídlo dává s největším přehledem. A takový gurmánský průzkum na vlastní kůži nás přece všechny baví, nebo ne?

A teď přijde otázka na tělo: Máte už svůj kulinářský cíl? S appkou MámeChuť ho mít budete. Díky němu totiž získáte zajímavé extra nabídky vašeho oblíbeného podniku jen za to, že se do něj rádi vracíte. Čekejte také VIP benefity a další vychytávky, které vývojáři postupně odtajňují. Proto sledujte MámeChuť také na facebooku, instagramu nebo webu.

Také už se vám sbíhají sliny na MámeChuť? Pak si zaškrtněte v kalendáři datum 30. září, kdy se tahle mobilní aplikace v sedm večer oficiálně spouští v Brně, Ostravě a Olomouci. Čekání na slavnostní online spuštění si můžeme zkrátit třeba v příjemné kavárně u šálku dobré kávy.

(komerční sdělení)

Sdílejte