Trhy kávy a Týden kávy 2022 a 2023

Jak to bude letos s Týdnem kávy a kávovými trhy? 

S největší pravděpodobností jste si dali 5 a 5 dohromady, avšak oficiální vyjádření jsme prozatím nevydali. Dovolte nám to nyní napravit a informovat vás, jak to vlastně v letošním roce bude.

Velmi nás to mrzí, avšak okolnosti (nejen) poslední doby se na nás podepsaly víc, než jsme si chtěli připustit. Proto jsme se rozhodli, že v letošním roce připravíme pouze Týden kávy, který proběhne v tradičním termínu – tedy od 1. do 7. října 2022. 

I když se to na první pohled nemusí zdát, Týden kávy a Trhy kávy jsou dvě velké samostatně stojící akce. Obě jsou organizačně velmi náročné a vzhledem k letošním kapacitám a k míře zodpovědnosti, kterou za obě akce máme, jsme se rozhodli na nic netlačit a posunout Trhy kávy na Jaro 2023.“

Lubomír Černý, majitel Káva Spojuje. 

V letošním roce se tedy můžete těšit na Týden kávy, který proběhne v prvním říjnovém týdnu. Bude rozdělen na dvě části, na část off-line a on-line. Těšit se můžete na přednášky, cuppingy, workshopy a dokonce i prohlídky v brněnských pražírnách. Podrobný program bude postupně uveřejňován na tydenkavy.cz a na našem Facebooku Káva Spojuje.

Tým Káva Spojuje 

Sdílejte